Witaj w zakątku MALA

Zakątek Mala to malowniczo położona posiadłość nad pięknym jeziorem we wsi Domysłów leżącej na Wyspie Wolin – Zachodniopomorskie. Jest to idealne miejsce na tanie noclegiwypoczynek oraz do ucieczki od zgiełku miasta i wyciszenia się w niczym nie zakłóconej naturze otaczającej Zakątek Mala – przyjmujący gości na nocleg i wczasy przez cały rok! Teren posiadłości usytuowany jest tuż przy samym jeziorze, z bezpośrednim dojściem do wody. Do Państwa dyspozycji mamy komfortowe apartamenty i duży drewniany domek nad jeziorem o powierzchni 145 m2, pokryty strzechą. Wszystkie wynajmowane przez nas apartamenty oraz domki są bogato wyposażone i są idealnym miejscem na wakacje z dzieckiem nad jeziorem.

Teren wokół domów zagospodarowany został z myślą o komfortowym wypoczynku, to cudowny teren na nocleg. Do Państwa dyspozycji są miejsca do grillowania, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, leżaki do opalania się i sauna. W okolicach jeziora znajdziemy pomost oraz miejsce do wodowania sprzętu wodnego. Dysponujemy również własnym rowerkiem wodnym oraz łódką.

Posiadamy bogato wyposażony plac zabaw dla dzieci ( huśtawki, domki ze zjeżdżalnią, trampolinę oraz ogromną piaskownicę z dziesiątkami zabawek).

Domki letniskowe nad jeziorem to wspaniałe miejsce na nocleg a także wczasy dzięki temu, że otaczają je dziesiątki licznych atrakcji turystycznych, usytuowanych wokół w odległości od kilku do kilkunastu kilometrów. Odległość do Morza Bałtyckiego – 3km, do Międzyzdrojów – 13km, do Świnoujścia – 35km.

Zakątek Mala to idealne miejsce na wakacje nad jeziorem w miejscowości Zachodniopomorskie. Jest to też to jedno z niewielu miejsc gdzie zwierzęta są mile widziane. Zapraszamy na wakacje z psem nad jeziorem !

baner