Lokalizacja

Zakątek MALA położony jest w centralnej części malowniczej wyspy Wolin. Przemierzając teren zewsząd otoczony wodą docieramy wreszcie do naszego upragnionego celu ? wsi Domysłów. Zakątek MALA otoczony jest licznymi jeziorami, lasami oraz polami. Dużą część Wyspy Wolin pokrywa Woliński Park Narodowy. Tutejsza fauna i flora, czyni to miejsce niemalże idealnym do wypoczynku oraz rekreacji.

Na wyspie Wolin istnieje bardzo dobrze rozwinięta baza turystyczna. Na północnym wybrzeżu wyspy znajdują się znane kąpieliska: Międzywodzie, Międzyzdroje, Wisełka i Świnoujście. Ludność zajmuje się tutaj głównie rolnictwem, rybołówstwem oraz czerpie dochody z turystyki.

W pobliżu Zakątka MALA odnaleźć możemy również wiele innych atrakcji turystycznych. Do takich można zaliczyć między innymi Wyspę Wikingów, na której co roku odbywa się jeden z największych historycznych festiwali w Polsce ? Festiwal Wikingów. Dla zwiedzających polecamy również wizytę w Latarni Morskiej oraz Forcie Gerharda w Świnoujściu. Pasjonatów golfa zachęcamy do aktywnego wypoczynku na polach golfowych w Kołczewie. Czas umilić możemy sobie także nad jeziorem Turkusowym znajdującym się w Wapnicy. Miłośnicy przyrody zapewne znajdą coś dla siebie, mowa tutaj o rezerwacie Żubrów w Międzyzdrojach. Dla osób nie bojących się wyzwań atrakcją będzie zapewne Kite surfing na plaży w Wolinie. Oprócz tych wszystkich urozmaiceń do dyspozycji mają Państwo również jazdę konną, jazdę na rowerze czy też masaże relaksacyjne.

Wszystkich spragnionych wypoczynku połączonego z rekreacją serdecznie zapraszamy!


Pokaż Zakątek MALA na większej mapie